Квартал-Концерт...

Будущее шоу-бизнеса!

+38 066 123 68 63 - Билетная касса

+38 044 221 19 95 - Отдел продаж

+38 097 095 95 95 - Отдел продаж

«Квартал-95» підготував осінню порцію гумору.

Поделиться:

22 августа 2017

Гастроли

«Каждый вечер-вечер наступает вдруг, если делать нечего тебе, мой друг, если ты от жизни от своей устал...»

 

100% певності, що ви знаєте продовження, похитуєте в такт головою та про себе мугикаєте цю знайому пісню, яку виконують артисти Студії "Квартал-95". А потім і галерея образів проходить перед очима. Таких впізнаваних, колоритних і вельми близьких. Їхня кількість постійно збільшується. То нас веселить депутат, то в незвичні обставини потрапляє відомий музикант, актор чи спортсмен. Не менш вправно в іншу мить нам демонструють звичні сімейні перипетії з ревнивим чоловіком, не надто люблячим зятем, вигадливою дружиною тощо. Щодо відомих людей, то вони самі залюбки приходять поглянути на те, якими їх бачать кварталівці. Усі ми живемо в одних реаліях. Над якими варто сміятися, роблячи висновки.

 
Іронія, сарказм, гострий соціально-політичний гумор, що має інколи домішки чорного, так пасують «Кварталу», який здатен забезпечити хороший настрій кожному жителю нашої країни від найменшого села чи селища до великих мегаполісів.

 

З 9 по 11 жовтня легеди гумору виступатимуть в Палаці "Україна" з новою осінньою програмою.

 

Артисти вже підготувалися до зустрічі зі своїм глядачем: написали десятки нових жартів і номерів, провели сотні годин репетицій, запаслися неймовірною кількістю позитивних флюїд, які посилатимуть в зал, аби лише побачити посмішки.

 

Усім, хто не бачив нової літньої програми, яку Квартал 95 презентував цьогоріч в Одесі - ласкаво просимо в Freedom Event Hall. Екслюзивно для мешканців столиці до показу на телеекранах країни 15 вересня цю програму буде повторено. До речі, сприятиме хорошому настрою та комфорту також облаштування Freedom Event Hall, якщо ж Вам до душі концертна атмосфера - ласкаво  просимо до Палацу "Україна" у жовтні.

 

Прийшовши на ці виступи, зможете дізнатися, яку ж нову роль цього разу приміряв на себе, наприклад, Євген Кошовий. Зазначимо, що й інші артисти Студії «Квартал-95» приберегли по кілька сюрпризів. Тому, можливо, все ж завітаєте?

Подписаться на обновления "Квартал-Концерт"