Квартал-Концерт...

Будущее шоу-бизнеса!

+38 066 123 68 63 - Билетная касса

+38 044 221 19 95 - Отдел продаж

+38 097 095 95 95 - Отдел продаж

Краща підбірка подій від Freedom Event Hall на новий концертний сезон!

Поделиться:

1 сентября 2017

Гастроли

Кожного дня на Вас чекатиме нове дійство. Обирайте, що до душі.
А, може, все і одразу?

 

- «Театральний» понеділок від Продюсерського центру "Квартал-Концерт". Special for шанувальників класичних розваг!

 

- «Солов’їний» вівторок разом з Хором ім. Верьовки, Оркестром НАОНІ, Ансамблем ім. Вірського та Театром  Берегиня. Тільки для Вас – from Ukraine with Love!

 

- Середа для муз. Лише джаз, поезія, Ви і Ваше натхнення! Запросіть свою музу відпочити у затишному місці. Про все інше подбає Freedom Event Hall.

 

- Четвер у квадраті! Або театр "Чорний квадрат" у Freedom Event Hall. Неповторне шоу налаштує на позитивну хвилю перед п’ятницею.

 

- Повечеряємо? Ні, ні, не вмикайте телевізора! Це ж п’ятниця, і Freedom Event Hall запрошує Вас на Дінер-шоу "Hotel Freedom". Дінер-шоу - це особливий вид мистецтва, доторкнутись до якого можна кожної п'ятниці - тільки у Freedom Event Hall.

 

- «Топова» субота. Студія "Квартал-95", Махмуд Орхан, Друга Ріка, Олег Скрипка, ілюзіоніст Роман Бондарчук, Мачете, Карл Фрієрсон (De Phazz), Brazzaville та багато інших артистів вже готуються, аби потішити Вас і Ваших друзів у Freedom Event Hall!

 

- «Сімейна неділя». Для маленьких «чомучок» та їхніх батьків – лише розваги, концерти за участі зірок, юмористичні шоу, спортивні чемпіонати, а ще багато-багато незабутніх емоцій для Вас та Вашої родини!

 

Для Freedom Event Hall головне – Ваші емоції та незабутні відчуття. Тут є ВСЕ, що потрібно, аби добре провести час. Всього й не перелічити. А навіщо? Приходьте та кличте друзів і побачите  на власні очі! Світові зірки зарядили Freedom Event Hall лише позитивом та затишком! У цьому варто переконатися.

Подписаться на обновления "Квартал-Концерт"