Квартал-Концерт...

Будущее шоу-бизнеса!

+38 066 123 68 63 - Билетная касса

+38 044 221 19 95 - Отдел продаж

+38 097 095 95 95 - Отдел продаж

Друга Ріка встановила концертний рекорд

Поделиться:

12 марта 2019

Гастроли

Друга Ріка встановила концертний рекорд

 

Близько 8 000 слухачів прийшли 8 березня до Палацу Спорту, аби почути альбом «Піраміда».

 

Повідомлення про те, що «Друга Ріка» планує зібрати свій перший Палац Спорту з'явилося в соцмережах гурту вдень 21 січня. Виступ на підтримку альбому «Піраміда» повинен був стати найбільшим в історії команди, гурт планував встановити своєрідний концертний рекорд. А саме — зробити те, чого раніше не робив ніхто з українських артистів — зібрати наймасштабнішу концертну залу країни всього за півтора місяці.

 

Максим Ткаченко, компанія органіазтор «Квартал-Концерт»:

Звичайно, це була авантюра чистої води. Заявляючи концерт, ми всі ризикували — хтось грошима, хтось своїм іміджем. Адже, якщо головний страх організатора «піти в мінус», головний страх артиста — виступати перед порожнім залом. Але разом з цим ми всі вірили в потенціал гурту і безумовну популярність «Другої Ріки» серед слухачів. Адже не дарма пісня «Секрет» з альбому «Піраміда» у 2018-му звучала в ефірі радіостанцій понад 530 000 разів та стала одним з найпопулярніших треків року.

 

Лютий пройшов для гурту «Друга Ріка» під егідою масштабної промокампанії. Протягом місяця Валерій Харчишин дав понад 15 інтерв'ю, з'явився на обкладинках чотирьох великих тижневиків, відвідав 7 телеефірів і побував в гостях на всіх радіостанціях країни. В інтернеті кампанію було підтримано серією відеороликів #ТрубаКличе, під час яких Валерій Харчишин в компанії популярного блогера і музиканта Івана Марунича з'являвся в різних місцях Києва. Він грав на трубі свої пісні, особисто запрошував перехожих на концерт і навіть увірвався в ефір вечірніх новин, тим самим збентеживши ведучого.

 

Максим Плахтій, квитковий сервіс karabas.com:

Протягом місяця ми спостерігали кілька хвиль інтересу до концерту гурту. Основну масу квитків було придбано на старті продажів і напередодні концерту. Як результат, можу поділитися цікавою статистикою — через контрольно-пропускні системи нашого сервісу у Палац Спорту пройшло 7777 володарів квитків. Погодьтеся, це справді винятковий результат, а ще й магічна цифра!  Думаю, своїм прикладом «Друга Ріка» довели, що квиток може бути відмінним подарунком до свята.

 

Спеціальним гостями концерту стали одна з кращих хорових капел Європи «Орея», де колись починав свою музичну кар'єру Валерій Харчишин, і музиканти оркестру НАОНІ, з якими «Другу Ріку» пов'язують два спільних аншлагових концерти в київській опері.

Крім обіцяної «Піраміди», яку і самі музиканти, і їхні прихильники називають вершиною творчості «Другої Ріки», за 2,5 години концерту прозвучали «Назавжди», «Денніч», «Спи до завтра», «Вже не сам», «Догоним! Доженемо!» та інші хіти гурту, які зал співав хором.

 

Валерій Харчишин, «Друга Ріка»:

Звичайно, я теж хвилювався. До останнього моменту не знав, чи вдалося нам зібрати зал і скільки квитків продано. Свідомо уникав цього питання і просив не говорити мені ніякої інформації. І якщо наш концерт став для когось кращим подарунком до 8 березня, то найкращим подарунком особисто для мене став повний зал, який я побачив вийшовши на сцену Палацу Спорту, незабутні відчуття!

 

На концертних рекордах в 2019 «Друга Ріка» не планує зупинятися. Вже в травні гурт відправляється в тур США і Канадою. А зовсім скоро команда анонсує виступи на музичних фестивалях в Україні.

 

Фото: Василий Стефурак