Інформація щодо заборони проведення массових заходів у м. Київ.
Друзі, у зв'язку із введенням карантину в Києві ми ПЕРЕНОСИМО наступні березневі концерти:
• концерт Жіночий Квартал в Палаці «Украіїна» (12.04) - перенесено на 19.06
• другий етап Ліги Сміху в МЦКМ (13.03 та 15.03) - відміна! (За поверненням квитків звертайтесь за місцем купівлі)
• концерт «Вечірнього Кварталу» із новою весняною програмою в Палаці «Украіїна» (17.03 та 18.03) - 17.03 перенос на 29.05, 18.03 - відміна. З питань повернення квитків на відмінений концерт пишіть листа на пошту bilet@kvartal-concert.com, з заявою про повернення грошів у звізку з відміною, вказати номер резерву.
• концерт Володимира Гришка з програмою «Vivat Паваротті» в МЦКМ (27.03) - перенесено на 09.06
• березневі концерти Тіни Кароль перенесено на квітень-травень. Детальніше на сторінці туру.
Зараз ми ведемо перемовини із нашими партнерами та домовляємося про інші дати проведення заходів. Всі квитки, які ви вже придбали залишаються ДІЙСНИМИ. Коли саме пройдуть концерти, ми повідомимо на нашій сторінці. Слідкуйте за постами. Бережіть себе, мийте руки з милом, уникайте людних місць та частіше провітрюйте приміщення. Не панікуйте! Все буде добре. До зустрічі на концертах!)


Театр «Черный Квадрат»

2020-04-09, 19:00:00

Обухов, РЦКиД


Театр «Черный Квадрат»
Спектакль «Кто кого хочет...»

Спектакли о взаимоотношениях между мужчиной и женщиной, ведь эта тема близка всем и каждому.

Спектакль «Кто кого хочет…?» - не исключение, а скорее подтверждение. Он о случайных неслучайных встречах и удивительных продолжениях, об остывших чувствах, которые требуют радикальных изменений (из легендарного проекта «До и После секса»). Мы говорим о настоящем и не стесняемся в выражениях! Спектакль этюдный, яркий, невероятно смешной, но и лиричный одновременно, как сам Алексей Курилко, который влюбляет в себя с первой секунды! А так же великолепная Ирина Когут. В театре много смешных спектаклей, по большому счету не смешных и вовсе нет, но этот спектакль как термоядерная бомба порвет Вашу улыбку в клочья. После просмотра мышцы лица будут испытывать сладкую боль от безостановочного смеха. Мы Вас предупредили…

В ролях: Алексей Курилко, Ирина Когут