Інформація щодо заборони проведення массових заходів у м. Київ.
Друзі, у зв'язку із введенням карантину в Києві ми ПЕРЕНОСИМО наступні березневі концерти:
• концерт Жіночий Квартал в Палаці «Украіїна» (12.04) - перенесено на 19.06
• другий етап Ліги Сміху в МЦКМ (13.03 та 15.03) - відміна! (За поверненням квитків звертайтесь за місцем купівлі)
• концерт «Вечірнього Кварталу» із новою весняною програмою в Палаці «Украіїна» (17.03 та 18.03) - 17.03 перенос на 29.05, 18.03 - відміна. З питань повернення квитків на відмінений концерт пишіть листа на пошту bilet@kvartal-concert.com, з заявою про повернення грошів у звізку з відміною, вказати номер резерву.
• концерт Володимира Гришка з програмою «Vivat Паваротті» в МЦКМ (27.03) - перенесено на 09.06
• березневі концерти Тіни Кароль перенесено на квітень-травень. Детальніше на сторінці туру.
Зараз ми ведемо перемовини із нашими партнерами та домовляємося про інші дати проведення заходів. Всі квитки, які ви вже придбали залишаються ДІЙСНИМИ. Коли саме пройдуть концерти, ми повідомимо на нашій сторінці. Слідкуйте за постами. Бережіть себе, мийте руки з милом, уникайте людних місць та частіше провітрюйте приміщення. Не панікуйте! Все буде добре. До зустрічі на концертах!)


Театр «Черный Квадрат»

2020-03-15, 19:00:00

Нежин, ГДК


Театр «Черный Квадрат»
Спектакль «К черту логику - у нас любовь»

Комедия с лирическими отступлениями.

О любви, о конфликте интересов, о прекрасных начинаниях и о разрушенных ожиданиях, о новом взгляде на самих себя, о разнице взглядов на воспитание детей, об умении отстаивать интересы самого близкого тебе человека. О нас с Вами!
О мужчинах и женщинах.И, как следствие, - о сексе.

Актеры со сцены будут откровенно говорить об ЭТОМ, то есть об интимных отношениях между мужчиной и женщиной. Большинство мизансцен - это не фантазии, а именно личный опыт - и в этом их секрет бешеного успеха. Без детских недомолвок и без комплексов.

Комедия очень яркая и сочная – потому что про нас, потому что о сексе и любви. А это очень редко бывает грустным или скучным. Но и тонко чувствующий зритель тоже поймает свой катарсис. Постановка для взрослых людей, - не по паспорту, а по состоянию души.

Дети до восьми лет в зал не допускаются, старше – на усмотрение родителей.