Квартал-Концерт...

Будущее шоу-бизнеса!

+38 066 123 68 63 - Билетная касса

+38 044 221 19 95 - Отдел продаж

+38 097 095 95 95 - Отдел продаж

Вечерний Квартал

Поделиться:

Шоу Вечерний Квартал

15 марта 19:00

Киев Дворец "Украина"

Купить билет

Мабуть, будь-яка людина бажає рано чи пізно трішки відволіктися від повсякденного життя, подивитися якусь телепрограму і від душі посміятися над анекдотами коміків. Саме такою телепрограмою, котра змусить вас плакати від сміху є “Вечірній Квартал”, який регулярно транслюється на каналі “1+1”.
 
Кожного дня резиденти “Вечірнього Кварталу” придумують щось нове, різні розважальні сюжети з життя людей, політичні події в країні, а також діяльність відомих зірок шоубізу.
 
Подивившись черговий випуск цієї гумористичної телепрограми ви отримаєте:
- Дві години безкінечного сміху;
- Відмінний настрій на цілий день; 
- Гарно проведете свій час із рідними та дітьми;
- Будете в курсі останніх новин естради та політики.
 
Гумор та акторська майстерність “кварталівців” є ідеальними ліками від поганого настрою і нудьги. Будучи глядачем “Вечірнього Кварталу” ви зберігаєте свій оптимізм та здоровий погляд на життя. Тому, якщо ви бажаєте отримати справжнє естетичне задоволення – вам необхідно завітати на “Вечірній Квартал”. Свідком нової програми ви можете стати 13 та 14 березня на телезйомці нового шоу в Національному Палаці мистецтв “Україна”. Тож, не зволікайте, і приєднуйтеся до нас і ставайте учасником створення гарного настрою для всіх. Відомо, що сміх продовжує життя, а з таким шоу, ми мабуть будемо жити вічно.

Советуем посмотреть

Подписаться на обновления "Квартал-Концерт"