Квартал-Концерт...

Будущее шоу-бизнеса!

+38 066 123 68 63 - Билетная касса

+38 044 221 19 95 - Отдел продаж

+38 097 095 95 95 - Отдел продаж

Олег Скрипка и оркестр НАОНИ

Поделиться:

Шоу МорВокзал

6 августа 20:00

Одесса МорВокзал

Купить билет

Олег Скрипка і НАОНІ-оркестра з концертом «На біс» - безсмертне по-новому.
 
6 серпня в Літньому театрі «Морвокзал» відбудеться великий концерт Олега Скрипки та НАОНІ-оркестра.
 
Дві видатні одиниці української музики зустрінуться на одній сцені і представлять концерт «На біс».
 
З одного боку - прабатько українського фолк-року Олег Скрипка, віртуозний мультиінструменталіст та лідер групи «Воплі Водоплясова», з іншого - унікальний високопрофесійний оркестр національних інструментів під керівництвом Віктора Гуцала.
 
Творчий тандем фронтмена «ВВ» та оркестру НАОНІ вже не перший рік доводить, що симбіоз українського фольклору та рок-музики можливий, цікавий і прекрасний. 
 
Тишу серпневого вчора розітне одночасне звучання 40 самобутніх музичних інструментів і неповторного вокалу Олега Скрипки. Гармонія, створена тандемом, немов вишитий рушник проведе слухача до глибинних витоків українського фолку, розкриє найпотаємніші куточки душі, проникне прямо в серце і покаже колорит кожного регіону такої різноманітної України. У цих мелодіях оживає доля українського народу і його самобутня історія.
 
Національний оркестр народних інструментів України, створений в 1969 році, давно здобув прихильність, як у широкого кола слухачів, так і в музикознавців. У його складі кращі з кращих майстрів української інструментальної музики. Немов струмочки стікаються сюди з усіх куточків України талановиті артисти, завдяки чому оркестр має можливість показувати фольклорну спадщину з точки зору людини 21-го століття, розвивати і поглиблювати колірну палітру звучання, не скаламутивши джерело. Поряд з традиційними інструментами - бандурою, цимбалами, скрипкою, сопілкою та іншими, є абсолютно неповторні, такі як рубль і качалка, бик, козобас, деркач. Просто уявіть собі, як зазвучать, легендарні «Весна» і «День народження» від «ВВ» в унікальній аранжуванні самобутніх інструментів НАОНІ.
 
Дві легенди сучасної фолк-музики, дві мега зірки на одній сцені - справді незабутні враження.

Советуем посмотреть