Квартал-Концерт...

Будущее шоу-бизнеса!

+38 066 123 68 63 - Билетная касса

+38 044 221 19 95 - Отдел продаж

+38 097 095 95 95 - Отдел продаж

Олег Скрипка и НАОНИ

Поделиться:

Шоу Олег Скрипка

8 января 19:00

Львов Оперный Театр

Купить билет

Олег Скрипка, НАОНІ оркестра та її величність Музика запрошують вас на Головний Різдвяний вечір країни!
 
Ми знаємо, що ви чекаєте цього свята! На численні прохання, після торішнього аншлагового концерту в Палаці «Україна» неперевершені Олег Скрипка та НАОНІ оркестра знову готують для вас різдвяну програму «на біс»!, наповнену новими колядками, улюбленими хітами та сюрпризами - все, щоб зануритися у казкову атмосферу свята, магії та справжньої живої музики.
 
Для Олега Скрипки Різдво є особливим святом, яке він не береться порівнювати з жодним іншим – «Саме з Різдва розпочинається рік! Воно є глибоко історичним, сакральним, духовним; в різдвяний час ми більше звертаємося до цінностей. Тому Різдво є теплим родинним святом, бо все в нашому житті починається із сім’ї та кохання!».
 
Святковий концерт 8 січня однієї з кращих творчих колаборацій нашої країни по праву стане «Головним Різдвяним вечором» 2020 року. Цей своєрідний музичний синтез забезпечить унікальність звучання відомих композицій, додасть їм вишуканого шарму та музичної енергії. Тільки-но уявіть – 40 народних інструментів на сцені водночас! Неймовірна ансамблева злагодженість Олега Скрипки та колективу подарує слухачам неймовірні враження. Олег Скрипка виконає колядки та беззаперечні хіти з народних та авторських українських пісень («Очі чорні», «Щедрик» та інші), які є окрасою світової музичної культури. А відомі композиції «Весна» чи «Країна Мрій» заграють новими відтінками у несподівано розкішному оркестровому аранжуванні.
 
Приходьте та отримайте насолоду від справжньої живої музики!
«Різдвяний вечір №1»
8 січня 2020 року, 19:00, Львів, Оперний Театр.

Советуем посмотреть

STAND UP КЛУБ - Бекир Мамедиев

14 декабря, 19:00

Киев, Театр "Браво"

Подробонее

Купить билет

Клетка

15 декабря, 19:00

Винница, Драмтеатр им. Н.К. Садовского

Подробонее

Купить билет

Вечерний Квартал

15 декабря, 19:00

Киев, Дворец "Украина"

Подробонее

Купить билет

Театр "Черный Квадрат" - Секс временно доступен

15 декабря, 19:00

Житомир, Драмтеатр им. И.Кочерги

Подробонее

Купить билет