Квартал-Концерт...

Будущее шоу-бизнеса!

+38 066 123 68 63 - Билетная касса

+38 044 221 19 95 - Отдел продаж

+38 097 095 95 95 - Отдел продаж

Ляпис-98 и Сергей Михалок - The Best

Поделиться:

Шоу Ляпис-98

15 июля 19:00

Днепр Bartolomeo

Купить билет

Родоначальники жанру радикальний шансон, космічний цирк аутсайдерів, білоруський анархо-синдикат, Оркестр «Ляпіс-98» під керуванням Сергія Міхалка, у самий розпал літа влаштує великий концерт у дніпровському Bartolomeo Club. Спеціально для своїх фанів музиканти підготували програму «THE BEST»! Початок о 19:00.
 
У 2014 головна група Білорусі на чолі з Сергієм Міхалком оголосила про розпад. Здавалося б, про часи, коли всі ми збиралися на магічних концертах, співали, рухалися і дихали, як одне ціле, залишилося тільки згадувати. Але ні! Сергій Міхалок не готовий так просто відпустити цей неймовірний стан і атмосферу. «Ляпіс-98» - це барабани Дениса Шурова, бас Дениса Стурченко, тромбон Івана Галушко, труба Владислава Сенкевича і гітара Павла Третяка , та звичайно, неймовірний вокал Сергія Міхалка.
 
“Я люблю радувати людей, я люблю свою професію. Я люблю (і сподіваюся, - вмію ...) співати свої пісні! І буду це робити в усіх своїх творчих проектах щиро і від душі,” - зізнався Сергій Міхалок.
 
Кожен концерт «Ляпіс-98» проходить з незмінними аншлагами - золоті хіти культової групи «Ляпіс Трубецкой» любить не одне покоління, тому фанати моментально розбирають квитки на виступи. У музичному арсеналі оркестру тільки золоті хіти: “Ау”, “Ти кинула” , “Яблуні”, “Я вірю” , “Котик” , ”Африка” , “Євпаторія” , “Капітал” та багато інших. Музиканти обіцяють створити концерт в кращих традиціях «Ляпіса» - драйв, божевільна енергетика, і звичайно, якісне світлове та відео шоу. Автор відеоінсталяцій - Руслан Вашкевич, один з найвідоміших білоруських концептуальних художників.
 
До зустрічі на концерті гурту “Ляпис-98” у Bartolomeo Club!

Советуем посмотреть

Лига Смеха - «Днепр»

06/13/2019, 19:00

Днепр, Летний театр (парк Шевченко)

Подробонее

Купить билет

Подписаться на обновления "Квартал-Концерт"