Квартал-Концерт...

Будущее шоу-бизнеса!

+38 066 123 68 63 - Билетная касса

+38 044 221 19 95 - Отдел продаж

+38 097 095 95 95 - Отдел продаж

Гарік Кричевський. Перший Одеський фестиваль "Море Шансону"

Поделиться:

Шоу МорВокзал

17 августа 20:00

Одесса МорВокзал

Купить билет

ПРИ НАЛИЧИЕ БИЛЕТА НА ГАРИКА КРИЧЕВСКОГО НА СОБЫТИЕ МОРЕ ШАНСОНА ВЫ ПОЛУЧАЕТЕ СКИДКУ 30%

 

Перший фестиваль шансону в Одесі!
 
17 та 18 серпня на майданчику Літнього театру «Морвокзал» відбудеться Перший фестиваль шансону в Одесі. Найпопулярніші виконавці шансону в Україні влаштують свято для всіх одеситів та гостей міста. 
 
В перший день фестивалю свій сольний концерт презентує Гарік Кричевський - львівський бард і культовий шансоньє. Всі тексти пісень Кричевського написані ним самим. Кричевський носить чорне і одягається в стилі Ероса Рамазотті: піджак - повага до глядачів, шкіряні штани - вони практичні і зовсім не мнуться. 
 
Хіти «Киянка», «Привокзальна», «Ялинка-мурка», «Календарна осінь», «Мила», «Хмари», «Тумани», «У неї Porsche Cayenne» популярні серед кількох поколінь. Дивовижний тембр голосу Кричевського, щирість і простота життя здатна підкорити навіть дуже упереджену публіку.
 
Шансон - окремий жанр в сучасній культурі. Він не піддається ніякому закону, правилам і стилю. Цей напрямок в усі часи йшов від глибини переживань соціальної кризи в суспільстві. Пісні в стилі шансон просякнуті чесністю та актуальністю моменту. В основі шансону лежить сповідь від самих глибин людської душі. Музика цих пісень необтяжена «віньєтками віртуозів і концептуалізму», все просто і натурально. Шансон, по праву, можна віднести до сучасної і істинно народної творчості. Найчастіше шансоньє, це не консерваторські музиканти, але в професіоналізмі і популярності вони не поступаються класичним і естрадним музикантам.

Советуем посмотреть

Kyivstoner

11/23/2019, 22:00

Одесса, Ministerium

Подробонее

Купить билет

Лига Смеха - финалисты 2019

12/29/2019, 19:00

Одесса, Театр Музкомедии

Подробонее

Купить билет