Квартал-Концерт...

Будущее шоу-бизнеса!

+38 066 123 68 63 - Билетная касса

+38 044 221 19 95 - Отдел продаж

+38 097 095 95 95 - Отдел продаж

балет «Лебедине озеро»

Поделиться:

19 мая 19:00

Киев Национальная Опера Украины

Купить билет

19 травня в Національній опері України відбудеться вистава «ЛЕБЕДИНЕ ОЗЕРО» - еталон класичного балету, де головні партії виконають зірки світового балету: Мельник Тетяна та Сергій Кривоконь!

Мельник Тетяна - прима Угорського національного балету. Входить до топ-20 балерин Європи! Колишня прима-балерина Музичного театру імені Станіславського і Немировича-Данченка. Лауреат міжнародного престижного конкурсу «Арабеск» та мародного конкурсу балету в Москві. Виконує провідні партії в балетах «Попелюшка,«Баядерка»,«Жизель»,«Лускунчик»,«Лебедине озеро»,«Спляча красуня» та інших.

Сергій Кривоконь – один з найяскравіших провідних солістів Національної опери України. Сергій працював з видатними педагогами, такими як народний артист УРСР М. Прядченко, народна артистка УРСР А. Лагода, виконуючи ролі «принців», а також характерні провідні партії, що є рідкісним поєднанням для класичного танцівника. Експерти балетного світу відзначають рідкісний талант і професіоналізм Сергія, вміння яскраво і самобутньо самовиражатися на сцені, не залишаючи байдужою українську і західну публіку.

Про виставу:
Романтичні образи балету «Лебедине озеро» хвилюють і дорослих, і юних глядачів, а Білий Лебідь став символом балетного мистецтва. Велична історія, яка пропустила крізь себе численну кількість артистів та глядачів і до сьогодні є найбільш популярним балетом на всіх кращих сценах світу. В основу сюжету покладено фольклорні мотиви, в тому числі старовинна німецька легенда, що оповідає про прекрасну принцесу Одетту, перетворену в лебедя прокляттям злого чаклуна — лицаря Ротбарта.

На головній балетній сцені країни кожен матиме можливість побачити перлину класичного балету - виставу «Лебедине озеро» в унікальній редакції Валерія Ковтуна - народного артиста УРСР (1976) та СРСР (1978), лауреата Премії ім. Вацлава Ніжинського Паризької академії танцю на IY Міжнародному фестивалі танцю (Франція, 1977).

Лібрето: Володимира Бегичева і Василя Гельцера
Музика: Петра Чайковського
Хореографія: Валерій Ковтун

Советуем посмотреть

Вечерний Квартал

10/15/2019, 19:00

Киев, Дворец "Украина"

Подробонее

Купить билет

Вечерний Квартал

10/16/2019, 19:00

Киев, Дворец "Украина"

Подробонее

Купить билет

STAND UP КЛУБ

10/29/2019, 19:00

Киев, Caribbean Club

Подробонее

Купить билет

Подписаться на обновления "Квартал-Концерт"