Квартал-Концерт...

Будущее шоу-бизнеса!

+38 066 123 68 63 - Билетная касса

+38 044 221 19 95 - Отдел продаж

+38 097 095 95 95 - Отдел продаж

Акваріум - БГ65. Двері Трави

Поделиться:

Шоу Аквариум

3 сентября 19:00

Винница Дом Офицеров

Купить билет

БОРИС ГРЕБЕНЩИКОВ та група «АКВАРІУМ» З НОВОЮ ПРОГРАМОЮ «ДВЕРІ ТРАВИ» 
 
Ювілейний тур по Україні: «БГ - 65» !!! 
 
Філософія, що пройшла через покоління! Лірика, що проросла крізь каміння і терни волелюбності і протесту Його Величності Рок-н-Ролу! Думка, яка лине далеко за межі усього мирського і повсякденної суєти. Все це він - легендарний Борис Гребенщиков! 
 
Цього року Отцю Російського Року, Поетові і Музикантові виповнюється 65 років. Відзначає свій ювілей Борис Борисович на сцені – виступами в турі містами України.
 
Унікальна музика групи "Акваріум" не просто жива, а продовжує відкривати нові грані в ліриці балад, кипучому рок-н-ролі і філософському регі. І що зачудовує– ані група, ані її засновник БГ не стали ретро-гуртом, незважаючи на тривалий творчий шлях. Їх музика метка і свіжа, адже команда постійно експериментує з формою і звучанням, відшукуючи нові нотки і чіпляючи струни душі як відданих фанів, так і тих, хто тільки відкриває для себе рок-н-рол. 
 
Нова програма БГ і групи «Акваріум» називається «Двері Трави». Це на честь однойменної пісні, яка в 2017 році вийшла в абсолютно новому аранжуванні. Сам Борис Борисович не раз зізнавався, що саме цю пісню, написану дуже давно, йому не вдавалося виконати правильно і точно. І лише коли «Акваріуму» виповнилося 45, а сам БГ наблизився до 65-річчя, знайшлося справдешнє та істинне звучання. 
 
«Ця пісня для мене визначальна, бо це перша моя пісня, котра мені по-справжньому сподобалася – вона була якоюсь не «самодіяльною», а«справжньою». А писав я її, перебуваючи в дивовижному світі: я сидів рано вранці на лісовій галявині в Мюллюпельто, читав свіженький «Сильмарилліон» Толкіна, і все, що я бачив навколо, належало одночасно двом світам. Тому що карельські ліси були прямим продовженням лісів Белеріанда,»- розповів Борис Гребенщиков про пісню« Двері Трави»(2017). 
 
БГ і група «Акваріум» - як і раніше АКТУАЛЬНА і НЕЗРІВНЯННА! Представники чи не останнього покоління рокерів, які «любов римували без лайки», чия музика і вірші сповнені глибоким і справжнім змістом, продовжують грати - і на Світових Сценах і спонтанно на площах і вулицях міст. А все тому, що їх творчість – це не стільки сценічне мистецтво, скільки щира, чесна, вічна музика і вірші про життя у стилі рок-н-рол. 
 
На концерті «Двері Трави» на вас чекає: 
 
• Оновлений склад. 
• Розширена програма з легендарних і абсолютно нових пісень. 
• Тривалість концерту - 2,5 - 3 години.

Советуем посмотреть

НЕАНГЕЛЫ

11/13/2019, 19:00

Винница, Дом Офицеров

Подробонее

Купить билет

Валерий Жидков - #ГудНайтШоу

12/01/2019, 19:00

Винница, Театр им. Садовского

Подробонее

Купить билет

Comedy шоу VIP Тернопіль

12/05/2019, 19:00

Винница, Дом Офицеров

Подробонее

Купить билет

Клетка

12/15/2019, 19:00

Винница, Драмтеатр им. Н.К. Садовского

Подробонее

Купить билет

Подписаться на обновления "Квартал-Концерт"