Олександр Малінін
Олександр Малінін
Місце

Київ, Національний палац мистецтв «Україна»

Дата і час

02.06.2022 19:00

Деталі

2 червня 2022 р. в НПМ «Україна» відбудеться концерт народного артиста України – Олександра Малініна у супроводі симфонічного оркестру.

Олександр Малінін – співак, без пісень якого, уявити сучасну естраду вже просто неможливо. Артист уже давно відомий нашій публіці, як виконавець пронизливих романсів та сповнених життєвої енергії шлягерів, тож цей вечір не розчарує навіть найвибагливішого слухача. Адже цим, одним з перших літніх вечорів, – ніщо не звучатиме краще й доречніше, ніж знайомі мелодії та хвилюючий голос Олександра Малініна.

На публіку чекає вечір інтелігентного та високопрофесійного виконання. Тембр голосу співака проникає у саму душу, а глибина поезії пісень, які виконує Олександр Малінін, здатна торкнутися найпотаємніших її куточків.

Творчість Олександра Малініна органічно поєднує традиції романсу та сучасне звучання, тому недарма підкорила серця мільйонів. Його неповторний, впізнаваний стиль, наповнений шляхетністю та гідністю, глибокі та щирі інтонації, в яких ми чуємо характерну задушевність, єсенінський бунтарський дух й відчуваємо аристократичну витонченість, безумовно, – увійшли до скарбниці естрадної культури.

Співак вже багато років вірний своєму сценічному образу та репертуару. Пісні він вибирає сам, віддаючи перевагу віршам із глибокою внутрішньою енергетикою, творам поетів-класиків. Серед майже 30 альбомів Олександра Малініна є два альбоми українських пісень, а саме: «Чарівна скрипка» та «Червона калина».

Програма київського концерту складатиметься з хітів, які давно відкрили для себе і полюбили прихильники співака.

Цього разу відомі шлягери будуть виконані у нових аранжуваннях. У симфонічному оркестрі додалася духова група інструментів, тому «Білий кінь», «Ностальгічний романс», «Гори, гори», «Забава», «Леді Гамільтон», «У кейптаунському порту», ​​«Дорогой длинною» та інші – зазвучать ще більш глибоким та насиченим саундом. Також у новому звучанні та з іншим ритмом буде виконано пісню «Обережно, двері зачиняються», з якою співак переміг на пісенному конкурсі в Юрмалі у 1988 році і яка зробила його відомим на всю країну.

За свою багаторічну сольну кар’єру Олександр Малінін досяг колосальних результатів: звання народного артиста, найпрестижніша музична премія The World Music Awards за найбільшу кількість проданих дисків. Втім, безліч альбомів не є головним показником популярності артиста. Пісні, які назавжди оселилися в душах та серцях слухачів, аншлаги, що завжди супроводжують концерти Малініна – головні досягнення Артиста!

Контакти
Якщо у вас виникли питання, пропозиції, побажання - телефонуйте або пишіть, завжди Вам раді.
Загальні питання
+38 044 221 19 95
Квитки
+38 066 123 68 63
+38 097 095 95 95
bilet@kvartal-concert.com
Для ЗМІ
Вакансії
Дякуємо за вашу заявку!
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.