“Одеський підкидьок”
“Одеський підкидьок”
Місце

Київ, Центральний будинок художника

Дата і час

15.06.2021 19:00

Деталі

Одеса давно визнана столицею гумору, в тому числі і завдяки театру «Маски-шоу», але ж «Маски» – візитна картка міста. «Маски» – творці унікального театру, в репертуарі якого більше десяти комедійних авторських п’єс, в тому числі і «Одесский Подкидыш»!

Звісно, іскрометним гумором театру, оригінальними авторськими постановками більшу частину року можна наживо насолоджуватися тільки в Одесі. І заради цього, звичайно ж, варто їхати в цей дивовижно прекрасний, сонячний куточок! Варто. Але, зовсім не обов’язково!

Добрі чарівники «Квартал-Концерту», ​​організували грандіозне турне театру «Маски» по 14 містах України! А це означає:
Маски 15 червня в Києві!!!
Виступ «Масок» – феєрверк свіжої неприборканої фантазії, втілений в форму комедії, пантоміми, хореографії та трюку! Приходь і насолоджуйся унікальним стилем театру «Маски», в основі якого лежать класичні традиції театру абсурду, театру Дель Арте, європейського мистецтва!

Вистава «Одесский Подкидыш» заснована на однойменній п’єсі видатного Одеського драматурга Георгія Голубенка. Режисура Георгія Делієва. Віртуозна гра акторів: Б. Барський, Н. Бузько, Г. Делієв. Ця легка, сучасна, а головне – Одеська, смішна і трішки сумна комедія стане для вас сеансом справжньою сміхотерапії!

Але ж їхній гумор лікує і життя продовжує!

Контакти
Якщо у вас виникли питання, пропозиції, побажання - телефонуйте або пишіть, завжди Вам раді.
Загальні питання
+38 044 221 19 95
Квитки
+38 066 123 68 63
+38 097 095 95 95
bilet@kvartal-concert.com
Для ЗМІ
Вакансії
Дякуємо за вашу заявку!
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.