Маестро Володимир Гришко. «Vivat Pavarotti. Сильні люди»
Маестро Володимир Гришко. «Vivat Pavarotti. Сильні люди»
Місце

Київ, Міжнародний центр культури та мистецтв Федерації профспілок України

Дата і час

24.04.2023 18:00

Деталі

Маестро Володимир Гришко виступить в Києві
з ексклюзивною програмою «Vivat Pavarotti. Сильні люди»!
Шана великим ЛучаноПаваротті та Героям ЗСУ, які присвятили своє життя служінню людям, свободі та гідності!

 

Вперше! 24 квітня Народний артист України, неперевершений тенор Володимир Гришко виступить з ексклюзивною програмою «Vivat Pavarotti. Сильні люди», наповнену кращими творами з репертуару незрівняного ЛучаноПаваротті, а також українськими народними й патріотичними піснями! Зірковий гість– Ігор Мізрах!

Перше відділеннябуде присвячено генію музичної сцени – ЛучаноПаваротті! Вас очікують кращі хіти вокалу!, хіти, які італійській тенор дуже любив виконувати у проекті «Pavarotti&friends». Володимир Гришко є одним із останніх учнів і партнерів по сцені італійського тенора. Паваротті високо відзначав його талант й бажав тріумфу – так воно і сталося! Маестро Гришко –соліст Метрополітен Опера, підкорив провідні оперні сцени світу, давно здобув визнання критиків і захоплене кохання мільйонів слухачів.

 

Пісня «Сильні люди», яка дала ім’я другому відділенню, народилася у дні тривог та випробувань у спільній праці двох талановитих людей – Володимира Гришко та Ігоря Мізраха– і дуже по-українські переплела найніжнішу ноту людського серця та карбовану мужність репу.«Ніч така місячна» і написаний Ігорем Мізрахом реп доповнюють один одного гармонійно і переконливо, демонструючи єдність вічності й сучасної воєнної доби. У цьому сенсі ця пісня схожа на гарну українську жінку, що одягла військовий камуфляж.

Ігор Мізрах ніколи не співав в опері, але у передвоєнні роки був яскравим порушником спокою в середовищі київського бомонда, поєднував кар’єру поп-зірки з політичною діяльністю та журналістикою та підкорив багатомільйонну аудиторію неперевершеними хітами “Холодно” та “Повнолуння”.

У другому відділенні, що присвячено відважним українськім захисникам, пролунають українські народні й патріотичні пісні.Володимир Гришко та Ігор Мізрах виконають найяскравіші дуети, що торкаються самого серця. Це буде колиска добра та краси, у годину випробувань наша країна стала прикладом красивої мужності та військової звитяги, символом права людства на свободу та мирне майбутнє.

 

Чекаємо на вас 24 квітня о 18:00 у МЦКМ (Жовтневий Палац) – найбезпечнішому концертному залі Києва, де завжди є СВІТЛО та позитивні емоції!

 

Захід передбачає наявність усіх необхідних заходів безпеки!

На нижньому поверсі Жовтневого Палацу розташоване укриття. У разі повітряної тривоги усі глядачі та артисти разом чекатимуть її закінчення там, після чого концерт буде продовжено! Якщо повітряна тривога триватиме до початку заходу – концерт розпочнеться пізніше, через 40 хвилин після її закінчення (але не пізніше 20:15).

Слава Україні!

Контакти
Якщо у вас виникли питання, пропозиції, побажання - телефонуйте або пишіть, завжди Вам раді.
Загальні питання
+38 044 221 19 95
Квитки
+38 066 123 68 63
+38 097 095 95 95
bilet@kvartal-concert.com
Для ЗМІ
Вакансії
Дякуємо за вашу заявку!
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.