Чорний квадрат. «А-ля кобеля! Або все, що рухається…»
Чорний квадрат. «А-ля кобеля! Або все, що рухається…»
Місце

Черкаси, Черкаська обласна філармонія

Дата і час

08.03.2021 18:00

Деталі

“А-ля Кобеля! Або все, що рухається” київського театру “Чорний квадрат”

Комедійна історія трьох друзів дитинства, які ось вже багато років в один і той же день зустрічаються і йдуть по одному і тому ж маршруту, щоб звести рахунки зі своїм минулим. Але цього разу система дала збій: один з них не прийшов, і в цьому виявилася замішана жінка. Що може допомогти розплутати усі вузли? Друзі, коньяк і інші жінки. Багато інших жінок!

Пити або не пити? Дзвонити або не дзвонити? Любити або не любити? Відповісти на деякі з цих питань героям допоможете ви, якщо прийдете на виставу, в якой акторам не доводиться ховатися під чужими іменами (Слава – В’ячеслав Никоноров, Миша – Михайло Співаковський, Сережа – Сергій Федорчук).

“Насправді усі історії, обіграні в виставі, у більшості своїй справжні. Само собою, ми трохи додали гостроти, але усе це узято з реального життя”, – розповідає один з авторів і акторів вистави Сергій Федорчук. “Тому і на сцені ми називаємо один одного справжніми іменами, так що глядач стає свідком абсолютно життєвої розмови друзів з ефектом “підглядання в замочну щілину””, – доповнює виконавець ролі головного героя В’ячеслав Никоноров.

На фестивалі “Театральна осень-2013” комедія “А-ля Кобеля, або все, що рухається” отримала цілих чотири премії: “Кращий актор” – В’ячеслав Никоноров, “Королева епізоду” – Крушинская Марія, “Кращий авторський сценарій” (Никоноров, Співаковський, Федорчук) і, звичайно ж, “Приз глядацьких симпатій”.

Итак, приводів подивитись виставу предостатньо!

Контакти
Якщо у вас виникли питання, пропозиції, побажання - телефонуйте або пишіть, завжди Вам раді.
Загальні питання
+38 044 221 19 95
Квитки
+38 066 123 68 63
+38 097 095 95 95
bilet@kvartal-concert.com
Для ЗМІ
Вакансії
Дякуємо за вашу заявку!
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.