Квартал-Концерт...

Будущее шоу-бизнеса!

+38 097 095 95 95

+38 044 221 19 95

ManSound - Рождественский концерт

Поделиться:

Шоу ManSound

19 января 19:00

Киев НМАУ им. Чайковского (Консерватория)

Купить билет

Різдвяний ManSound
 
У четвер, 19 січня 2017 р. о 19:00, український гурт «Mansound» запрошує Вас до Колонної зали Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського міста Києва на Різдвяний концерт. Вже десять років поспіль ці виступи «вокального оркестру» стають однією із найяскравіших подій січневих свят і проходять із незмінними аншлагами.
 
Шість чудових чоловічих голосів - тенори Володимир Сухін, Вілен Кільченко, Юрій Роменський, Сергій Харченко, баритон Михайло Вандаловський і бас Рубен Толмачов -привітають своїх шанувальників кращими «музичними перлами»: колядками з різних країн, українськими щедрівками, псалмами та іншими різдвяними хітами.
 
Гостем цього концерту стане 14-річна переможниця третього сезону вокального шоу «Голос. Діти - 3» Еліна Іващенко, з якою ManSound виконали дві пісні у фіналі конкуру.
 
Відвідування Різдвяного концерту гурту «Mansound» стане найкращим подарунком до свят для вас, ваших близьких та знайомих. Завдяки таланту і майстерності вокалістів кожне Різдво набуває особливого музичного звучання – ці пісні дають незвичайний духовний підйом, потік енергії і створюють святкову атмосферу на цілий рік.
 
ManSound - український вокальний бренд, який знаменитий своїм фірмовим 
а-капельним звучанням на весь світ! «Вокальний оркестр» ManSound нещодавно відзначив 20-тиріччя грандіозним туром, організованим компанією «Квартал-Концерт». Золотий фонд величезного репертуару вокалістів - аранжування кращої музики в різних стилях і жанрах, від Баха до Стіві Вандера, від українських народних пісень і знаменитих «спірічуелс» - 
до джазових стандартів. Вокальний колектив виступив більш ніж на 70 фестивалях світу, кожен з десяти альбомів ManSound був номінований на всесвітній «а-капельний Оскар» - Contemporary A Cappella Recording Awards (CARAS).

Советуем посмотреть

Подписаться на обновления "Квартал-Концерт"