Квартал-Концерт...

Будущее шоу-бизнеса!

Продажа билетов, доставка

+38 097 095 95 95

+38 099 095 95 95

+38 044 221 19 95

Битва Оркестров

Поделиться:

25 марта 19:00

Киев Дворец "Украина"

Купить билет

Феєричне шоу «Битва Оркестрів» знову в Києві! 
 
25 березня 2017 року в Палаці Україна відбудеться грандіозне музичне шоу – «Битва Оркестрів»! 
На одній сцені зійдуться два провідних колективи – Національний Академічний Оркестр Народних Інструментів під керівництвом Віктора Гуцала, диригент Олег Кунтий та Іноземний Оркестр! До відома шанувальників «Битви Оркестрів»-саме Ви маєте можливість долучитись до обрання інозмного оркестру, з яким буде змагатись НАОНІ-для цього потрібно зайти на http://bitvaorkestrov.com/ - та проголосувати за країну, з якої ви бажаєте бачити суперника українського оркестру.
 
25 березня о 19.00 на публіку чекає справжня міжнародна битва, а також неймовірна атмосфера справжнього музичного свята!!! 
 
За концепцією шоу Битва Оркестрів на сцені одночасно знаходяться два колективи, які ніби кидають один одному виклик і намагаються перевершити своїх вiзавi власною майстерністю та винахідливістю. 
Шоу поєднує у собі вiртуознiсть та величезний досвiд оркестрів світового класу та істинний талант, гумор і креатив кожного з понад 150 музикантів, солістів, танцюристів та ведучих, які в цей вечір виступатимуть для столичної публіки! 
 
Музична "битва" складається з трьох частин: 
АВТОРСЬКИЙ ТУР-оркестри виконують авторські твори написані диригентами оркестрів або твори, які подаровані оркестрам авторами. 
 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТУР-оркестри виконують народні та сучасні національні хіти своїх країн.
СВІТОВІ ХІТИ– оркестри виконують найвідоміші свiтовi шедеври від класичної музики до рока. 
Шоу насичене романтикою і драмою кожної ноти! 
 
Окреме слово належить зірковим гостям-солістам шоу, які виступатимуть з оркестрами.
Неймовірна хореографія від провідних майстрів танцювального жанру.
Дотепні ведучі дует НеМачі та Христина Педь та, звичайно ж, її Величність Музика! 
І все це в одному концерті! 
 
Переможця БИТВИ ОРКЕСТРІВ обирає тільки глядач, який присутній у залі! Для обрання переможця нобхідно опустити свій квиток в один з двох боксів з логотипами оркестрів. 
Битва Оркестрів – вражаюче поєднання величі та елегантності, як і саме місце проведення – розкішний Національний Палац мистецтв Україна. 
 
Немає сумнівів у тому, що ці видатні колективи продемонструють один одному та глядачам свої кращі якості, та зможуть здивувати оригінальними задумками! 
 
Звук, світло, спецефекти і сценічна архітектура порадують навіть вимогливого глядача. 
Шоу створюється прямо на очах глядачів руйнуючи стереотипне сприйняття симфонічної музики! Битва Оркестрів – це справжня подія, яка не залишить байдужим жодного слухача! 
 
Унікальну концепцію шоу Битва Оркестрів, аналогів якому немає в усьому світі, створила компанія Magic Box. Організацією концерту займаються справжні професіонали своєї справи - компаніі Квартал-Концерт та Magic Box, це означає, що БИТВА ОРКЕСТРІВ пройде на височайшому рівні! 
 
Оркестри вже готуються, пiдготуйся i ти!

Советуем посмотреть

ManSound - Рождественский концерт

01/19/2017, 19:00

Киев, НМАУ им. Чайковского (Консерватория)

Подробонее

Купить билет

Подписаться на обновления "Квартал-Концерт"